Dames 1 Zaal 2e klasse

 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 18 JANUARI 2020
Thuis Uit Aanvang
Bemmel D1 Oosterbeek D1 17:00
Dieren D1 Westerduiven D1 16:10
Drienerlo D1 Dieren D1 17:50
Drienerlo D1 Oosterbeek D1 15:20
Westerduiven D1 Bemmel D1 14:30

Arbitrage verplichting Dames 1 Zaal

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
1-2-2020 12:00 ZAALBLOK ZAAL Beuningen JB11C - HCM JB2 Imke  Visser , Marloes  Derksen
1-2-2020 10:20 ZAALBLOK ZAAL HCM JB2 - Oosterbeek JB2 Lisa  Otte
1-2-2020 11:10 ZAALBLOK ZAAL Overbetuwe JB2 - Union JB3 Imke  Visser , Marloes  Derksen
1-2-2020 12:50 ZAALBLOK ZAAL Union JB3 - Oosterbeek JB2 Malon  Meeuwsen , Michelle van der Westen
1-2-2020 09:30 Jongens B1 Zaal HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JB2 Lisa  Otte
1-2-2020 13:40 Jongens B1 Zaal MHCBeuningen JB11C Malon  Meeuwsen , Michelle van der Westen
19-1-2020 10:20 ZAALBLOK ZAAL Nijmegen JA2 - Zevenaar JA1 Jasmijn  Ariës , Sterre  Meijsen
19-1-2020 12:50 ZAALBLOK ZAAL Nijmegen JA2 - QZ JA1 Michelle  Jansen , Anouk  Genders
19-1-2020 11:10 ZAALBLOK ZAAL QZ JA1 - Oosterbeek JA2 Malon  Meeuwsen , Lisa  Otte
19-1-2020 12:00 ZAALBLOK ZAAL Zevenaar JA1 - Deventer JA2 Malon  Meeuwsen , Lisa  Otte
19-1-2020 13:40 Jongens A2 Zaal DHV JA2 Michelle  Jansen , Anouk  Genders
19-1-2020 09:30 Jongens A2 Zaal M.H.C. Oosterbeek JA2 Jasmijn  Ariës , Sterre  Meijsen
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Westerduiven D1 6 14 4 2 0 6 0
2 Bemmel D1 6 10 3 1 2 6 0
3 Oosterbeek D1 6 9 3 0 3 0 0
4 Dieren D1 6 8 2 2 2 -1 0
5 Drienerlo D1 6 1 0 1 5 -11 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
18 jan M.H.C. Oosterbeek D1 17:00 thuis
18 jan Westerduiven D1 14:30 uit
26 jan MHC Dieren D1 14:10 thuis
26 jan DHC Drienerlo D1 15:50 uit
2 feb M.H.C. Oosterbeek D1 16:00 thuis
2 feb Westerduiven D1 14:20 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
Oosterbeek D1 Westerduiven D1 2-3
Westerduiven D1 Drienerlo D1 6-4
Oosterbeek D1 Dieren D1 2-4
Dieren D1 Bemmel D1 2-2
Drienerlo D1 Bemmel D1 0-4
ZONDAG 5 JANUARI 2020
Oosterbeek D1 Bemmel D1 3-2
Oosterbeek D1 Drienerlo D1 5-2
Dieren D1 Drienerlo D1 3-2
Dieren D1 Westerduiven D1 5-5
Bemmel D1 Westerduiven D1 2-3
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
Drienerlo D1 Westerduiven D1 2-2
Bemmel D1 Drienerlo D1 4-3
Bemmel D1 Dieren D1 5-2
Oosterbeek D1 Dieren D1 2-1
Oosterbeek D1 Westerduiven D1 2-4