Bekijk op deze pagina hoe het trainingsschema eruit ziet.


Kies hieronder het schema van een specifieke periode, of (als er voor een periode geen specifiek trainingsschema staat vermeld) kies het Hoofdschema.


Kan je een keer niet trainen, meld je dan tijdig af. Dit kan via de mobiele app of via MIJN MHCB800.
Dit schema loopt van 2-6-2020 t/m 12-6-2020
Senioren
D2
20:15 - 21:45
V3 SportVillage
Trainer(s)
Thorvald Goosmann
Opmerkingen
wisselschema met H3
Junioren B
MB2
19:00 - 20:15
V3 SportVillage
Trainer(s)
Lisa Otte
Opmerkingen
MB6
17:30 - 18:45
V4 JansenTotaal
Trainer(s)
Rob Meinema
Opmerkingen
Junioren C
MC2
17:45 - 19:00
V3 SportVillage
Trainer(s)
Juan Mejia
Opmerkingen
Junioren D
MD1
16:30 - 17:45
V1 Rabo - AB
Trainer(s)
Marloes Derksen
Opmerkingen
MD3
16:30 - 17:45
V1 Rabo - CD
Trainer(s)
Nikki Buysrogge
Noortje de Haan
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
17:00 - 18:00
V2 Volvo - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E2
17:00 - 18:00
V2 Volvo - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E3
17:00 - 18:00
V2 Volvo - CD
Trainer(s)
Stefan Geenen
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
16:00 - 17:00
V2 Volvo - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E2
16:00 - 17:00
V2 Volvo - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E3
16:00 - 17:00
V2 Volvo - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E4
16:00 - 17:00
V2 Volvo - CD
Trainer(s)
Stefan Geenen
Opmerkingen
M6E5
16:00 - 17:00
V2 Volvo - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E6
16:00 - 17:00
V2 Volvo - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
H02
20:15 - 21:45
V1 Rabo
Trainer(s)
Olaf Heskes
Opmerkingen
H03
20:15 - 21:45
V2 Volvo
Trainer(s)
Juan Mejia
Opmerkingen
wisselschema met D2
Junioren A
JA1
19:00 - 20:15
V1 Rabo
Trainer(s)
Juan Mejia
Opmerkingen
Junioren B
JB1
17:45 - 19:00
V1 Rabo
Trainer(s)
Freek van Alst
Tom van Loon
Opmerkingen
Junioren C
JC1
19:00 - 20:15
V2 Volvo
Trainer(s)
Stefan Geenen
Opmerkingen
Junioren D
JD1
16:30 - 17:45
V3 SportVillage - CD
Trainer(s)
Julius Seesink
Opmerkingen
JD2
16:30 - 17:45
V3 SportVillage - AB
Trainer(s)
Alex Mejia
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
17:00 - 18:00
V2 Volvo - AB
Trainer(s)
Stefan Geenen
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
16:00 - 17:00
V2 Volvo - AB
Trainer(s)
Stefan Geenen
Opmerkingen